Te reja

Lista e studenteve te regjistruar - MSc Informatike, MP Informatike Biznesi, MP Teknologji Informacioni

posted Oct 9, 2018, 2:09 PM by Jurgen Muho

MSC Informatike
NR. EMRI ATESIA MBIEMRI
1 Adelajda Alfred Baçi
2 Afrim Avni Kamberi
3 Anda Agron Maraj
4 Dienis Shtjefen Mustafaj
5 Era Petrit Adem
6 Kejsi Mehmet Struga
7 Nensi Gëzim Skënderi
8 Sefer Abedin Gjuzi
9 Sonila Gjergji Mato
10 Venera Ylli Ali
11 Xhensila Ali Poda
12 Redon Hazis Kallaverja
13 Elisa Arqile Loce
14 Endri Nezir Hoxha
15 Eno Neshet Hoxha
16 Enxhi Harallamb Ziu
17 Erald Perparim Sulko
18 Erialdo Pashk Meta
19 Klevis Gjergji Gjika
20 Ledian Myfit Hymetllari
21 Mikele Romeo Bicolli
MP Informatikë Biznesi
NR. EMRI ATESIA MBIEMRI
1 Ardit Shpetim Xhamallati
2 Brisilda Fejzi Cahani
3 Dhimitër Fuat Bundo
4 Donald Ded Keraj
5 Elena Ilia Skenderasi
6 Elona Pëllumb Bulku
7 Enxhi Agron Kondi
8 Ersi Vladimir Sala
9 Flavia Arben Bedaj
10 Flugert Liman Shima
11 Edison Arben Damjani
12 Franc Arben Zylyftari
13 Gemisa Gezim Parllaku
14 Ilir Qemal Memeti
15 Jonida Vero Selfaj
16 Klejda Hajredin Vrioni
17 Makdalena Astrit Muçaj
18 Marsen Arben Vrapi
19 Mirela Dashamir Cizmja
20 Rea Arben Kondo
21 Rigerta Flamur Xhafa
22 Sadije Fejzulla Vrapi
23 Xhana Ardian Jonuzi
24 Xhuljeta Imerr Collaku
25 Anida Hamza Muco
26 Artan Spiro Qyli
27 Bruno Ramis Alikaj
28 Enxhi Mendor Pashollari
29 Juliana Latif Dema
30 Kundret Agron Bojko
31 Rozeta Sokrat Gjeci
32 Stela Llukan Stasa
33 Xhulio  Artur Mësonjësi
MP TIK
NR. EMRI ATESIA MBIEMRI
1 Alban Sali Qosja
2 Alket Fadil Shyti
3 Anita Nazmi Brahaj
4 Besim Bajram Kurti
5 Bruno Ndrek Gjergji
6 Dario Fredi Agastra
7 Elijon Emin Shima
8 Enkeleda Hazbi Merhadi
9 Ergi Fatmir Isufi
10 Erjona Gjoke Mulaj
11 Esmeralda Qemal Pecaku
12 Fation Flamur Kamberi
13 Florida Kujtim Gjuta
14 Florije Xhemil Llaha
15 Irena Zaim Albrahimi
16 Klajdi Latif Azuni
17 Kristi Artur Hoxholli
18 Laudion Habip Proko
19 Lediana Sami Xhaferri
20 Leonard Latif Hasani
21 Liljana  Lek Jakaj
22 Marime Tasim Hysa
23 Mario Tonin Pjetraj
24 Megi Mikel Bebi
25 Migena Agim Xhelaj
26 Noel Pleorat Muço
27 Pamela Krenar Hoxha
28 Silva Bledar Isufi
29 Venetike Reuf Llanaj
30 Visilda Elmas Bego
31 Xheni Ferik Bodini
32 Xhenilda Resmi Pepa
33 Xhuljana Agim Bilali
34 Albano Agim Troka
35 Ariola Ismail Ziraj
36 Denisa Maksim Hodaj
37 Eni Kastriot Shehaj
38 Gesart Avni Kurcani
39 Klodian Shemsi Mazari

Lista e Studentëve të regjistruar - Bachelor Teknologji Informacioni dhe Komunikimi

posted Oct 9, 2018, 10:50 AM by Jurgen Muho   [ updated Oct 9, 2018, 10:53 AM ]

Lista e studentëve të regjistruar në provimin e diplomës për programin e studimit Bachelor në Teknologji Informacioni dhe Komunikimi.

EMRI ATESIA MBIEMRI
Adriana Bilbil Cara
Alba Sadik Haxhimali
Albana Xhevat Fazliu
Albi Kajo Hasa
Albina Arben Dani
Aldo Besnik Isufaj
ALDO YLLI LESKAJ
Altjon Ylli Ali
AMARDA ALTIN VEIZI
Ana Fatos Korçari
Angjelina Rahman Alliu
Anjeza Astrit Muja
Antigona Aqif Koka
Antonion Aleksander Pjetraj
Arbionela Mariglen Toli
Ardit Fadil Memia
Ardit Imerr Dauti
Arsen Arjan Pëllumbi
Bora Arian Agaraj
Bora Perikli Qorri
Brikena Agron Shehi
Brixhilda David Sinanaj
Bruno Roland Elezi
Denada Shkelqim Nuraj
DESJANA PULLUMB HASMUCA
Ditjon Isuf Koci
EGLI AGIM SALAJ
Ejona Arben Bodo
ELDA KUJTIM LIKCANI
Eldi Kastriot Gjoka
Elisabeta Bajram Sinani
Elona Besim Toçilla
Elsa Zeqir Zeqaj
Emanuela Trifon Kolaj
Enesuida Kozma Kaja
Eni Ferdinand Uka
Enkeleda Isuf Dalliu
Ergis Fiqiri Turhanaj
Erjon Halim Hysenlekaj
ERMELINDA SABRI SHALLARI
Ermelinda Astrit Xheli
Fatime Emrush Toçi
Fatjona Hamza Dautaj
Fatjona  Tefik Doko
Florenc Sami Haziri
Gaetano Hamit Mullaliu
Gjergj Dod Pali
Hane Rakip Hysa
Hazir Ali Milushi
Hurma Kujtim Vasku
Ina Sali Kallaverja 
Irena Hysni Bushi
Iva Pëllumb Bregasi
Joana Eduart Braushi
Joana Edmont Shehaj
Joana  Edmont Shehaj
Joano Bardhosh Lapaj
Jonida Batjar Hodaj
Juli Pjerin Kepi
Kejsi Arben Bardhi
Kesian Robert Dhori
Ketjona Skender Qoshku
kevin kastriot beqiri
Klea Rapo Xhixho
Klea Gëzim Liçka
Klejdi Artur Sinani
Klevisa Adriatik Nurçe
Kol Zef Doçi
Krsit Llukan Dushi
LAURA PERPARIM META
Ledia Alfred Toska
Lolita Gjovalin Perkola
lorenc ilir deda
Luan Sulejman Demiraj
Manjola Sheqer Boriçi (Hoxha)
Mariana Fatmir Balla
Marjeta Haqif Gjeta
Nirva Muharrem Liti
Olger Arben Ferhati
Olgert Seladin Pysqyli
Olsi Vladimir Dardha
Oltjan Shkelqim Senja
Oltjon Agim Basha
Rezart Kujdesi Rama
Rigersa Ylli Doksani
Rigerta Ibrahim Pata
Sara Merxhan Duka
Sara Dritan Shena
Sara Bashkim Geci
Selma Kujtim Lala
SILVI PAJTIM DUKATI
SOKOL HAZIZ DELIU
Uendi Mersin Òªela
Uendi Leonard Xhuti
Xhirjola Haxhi Hoxha
Xhorxhida Arben Ndoj
Ylli Nesim Gorce
Xhensila Nuro Serani

Njoftim - Orari i Provimit te Diplomes si dhe Prezantimi i Temave të Diplomave Master i Shkencave

posted Oct 9, 2018, 3:51 AM by Jurgen Muho

Cikli i Parë i Studimit Bachelor në Informatikë 
Datë 10.10.2018 , Ora 09.00

Cikli i Parë i Studimit Bachelor në Teknologji Informacioni dhe Komunikimi
Datë 10.10.2018 , Ora 09.00

Cikli i Dytë i Studimit Master i Shkencave në Informatikë 
Datë 10.10.2018,Ora 10.00

Cikli i Dytë i Studimit Master i Shkencave në Teknologji Informacioni dhe Komunikimi 
Datë 11.10.2018,Ora 10.00

Cikli i Dytë i Studimit Master Profesional Informatikë Biznesi
Datë 10.10.2018,Ora 13.00

Cikli i Dytë i Studimit Master Profesional Informatikë Biznesi (60 Kredite)
Datë 10.10.2018 , Ora 09.00

Cikli i Dytë i Studimit Master Profesional Teknologji Informacioni dhe Komunikimi
Datë 10.10.2018,Ora 13.00

Cikli i Dytë i Studimit Master Profesional Teknologji Informacioni dhe 
Komunikimi (60 kredite)

Datë 10.10.2018 , Ora 09.00

Cikli i Dytë i Studimit Master i Shkencave në Informatikë për Arsimin e Mesëm të Lartë 
Datë 11.10.2018,Ora 10.00

Njoftim - Prezantimi i Temave të Diplomave

posted Jul 10, 2018, 1:06 AM by Jurgen Muho

Njoftim - Prezantimi i Temave të Diplomave Master i Shkencave në Informatikë

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master i Shkencave në “INFORMATIKË”

DT: 13/07/2018

ORA: 09:00

GODINA C KATI 2

 

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master i Shkencave në “Teknologji Informacioni”

Mbrojtja e diplomës do të zhvillohet në:

DT: 12/07/2018

ORA: 09:00

GODINA C KATI 2

 

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master i Shkencave “AML” në Informatikë

Mbrojtja e diplomës do të zhvillohet në:

DT: 12/07/2018

ORA: 09:00

GODINA C KATI 2

 

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve në Master Profesional në “Informatikë Biznesi” 90 Kredite

Mbrojtja e diplomës do të zhvillohet në:

DT: 13/07/2018

ORA: 09:00

GODINA C KATI 2

KONFERENCËN E SHKENCAVE TË NATYRËS DHE TEKNOLOGJISË (KSNTEK 2017)

posted Nov 9, 2017, 5:30 AM by Jurgen Muho

Të nderuar kolegë,            

Universiteti i Tiranës është universiteti më i madh publik, që ka ndikim të madh në jetën shkencore dhe social-ekonomike ne vend. UT ka një emër prestigjioz, që çdo brez  pedagogësh e studentësh përpiqet jo vetëm ta ruajë, por ta çojë edhe më lart. 

 

Këtë vit Universiteti i Tiranës feston 60-vjetorin e krijimit të tij.  Në kuadrin e aktiviteteve dhe veprimtarive të shumta që organizohen në këtë vit jubilar, Fakulteti i Shkencave të Natyrës, në bashkëpunim me disa Institucione Partnere,  organizon  KONFERENCËN E SHKENCAVE TË NATYRËS DHE TEKNOLOGJISË (KSNTEK 2017), që do të mbahet në Tiranë, më 17-18 Nëntor 2017.

 

Ju ftojmë të bëheni pjesë e këtij aktiviteti të rëndësishëm, ku stafi akademik, kërkuesit shkencorë dhe studentët do të diskutojnë e shkëmbejnë eksperiencat e tyre kërkimore e shkencore dhe arritjet e fundit në shkencat e natyrës dhe në teknologji.

 


NJOFTIM - Ceremonia e Diplomimit

posted Nov 8, 2017, 4:21 AM by Jurgen Muho   [ updated Nov 9, 2017, 1:25 AM ]

Ditën e hënë Dt :20/11/2017 Ora 17:00  Salla 410 A

do të zhvillohet ceremonia e diplomimit të studentëve të diplomuar në Bachelor dhe Master  në Departamentin e Informatikës viti akademik 2017 - 2018.

Janë të ftuar të gjithë studentët e diplomuar dhe familjarët e tyre të jenë pranishëm në këtë ceremoni.

Njoftim - Aplikantët për ciklin e dytë të studimeve

posted Nov 3, 2017, 12:21 AM by Jurgen Muho   [ updated Nov 3, 2017, 12:23 AM ]

Të gjithë aplikantët për studimet e ciklit të dytë master që nuk janë shpallur fitues dhe që janë të interesuar për të vazhduar kto studime, të dorëzojnë një kërkesë pranë sekretarisë së departamentit të Informatikës brënda:

Datës 03/11/2017, ora 14.00.

Njoftim - Rezultatet e mbrojtjes se diplomave - Master i Shkencave ne Teknologji Informacioni

posted Oct 16, 2017, 11:54 AM by Eriglen Gani   [ updated Oct 16, 2017, 11:57 AM ]

Rezultatet e provimit te diplomes për ciklin e II ne programin Master i Shkencave ne Teknologji Informacioni aksesohen në linkun më poshtë :

 

https://script.google.com/a/fshn.edu.al/macros/s/AKfycbyESjL5Pkn5YMRF6uKpg4axZgNoDS8hvJgapMiWcIigXdT9eY8/exec

 

Shenim : Studenti duhet te kete nje session aktiv ne adresen @fshnstudent.info

Njoftim - Prezantimi i Temave të Diplomave Master i Shkencave në Informatikë

posted Oct 10, 2017, 11:16 AM by Jurgen Muho   [ updated Oct 10, 2017, 11:24 AM ]

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master i Shkencave në “INFORMATIKË”

DT: 11/10/2017

ORA: 12:30

GODINA C KATI 2

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master Profesional në “INFORMATIKË”

 

Mbrojtja e diplomës do të zhvillohet në:

 

DT: 11/10/2017

ORA: 8:30

GODINA C KATI 2

Njoftim - Prezantimi i Temave të Diplomave Master i Shkencave, Master Profesional dhe Provim formimi

posted Oct 9, 2017, 2:35 AM by Jurgen Muho   [ updated Oct 9, 2017, 2:37 AM ]

NJOFTOHEN:

Studentët e ciklit të parë Bachelor në “TEKNOLOGJI INFORMACIONI DHE KOMUNIKI” dhe Bachelor në “INFORMATIKE”

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i parë në Master Profesional në “INFORMATIKË” dhe Master Profesional në “TEKNOLOGJI INFORMACIONI”

Provimi i Formimit do të zhvillohet në:

 

DT: 10/10/2017

ORA: 8:30

GODINA D KATI 1

 

MBROJTJE E DIPLOMËS:

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master i Shkencave në “TEKNOLOGJI INFORMACIONI”

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master Profesional në “TEKNOLOGJI INFORMACIONI”

 

Mbrojtja e diplomës do të zhvillohet në:

 

DT: 10/10/2017

ORA: 8:30

GODINA C KATI 2

 

 

 

MBROJTJE E DIPLOMËS:

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master i Shkencave në “INFORMATIKË”

 

Studentët e ciklit të dytë të studimeve viti i dytë në Master Profesional në “INFORMATIKË”

 

Mbrojtja e diplomës do të zhvillohet në:

 

DT: 11/10/2017

ORA: 8:30

GODINA C KATI 2

1-10 of 18